III turnus 2024 ŚREDNI – zapisy i informacje

Szanowni Państwo, poniżej znajdą Państwo niezbędne informacje dotyczące turnusu dla młodzieży 11-14 lat.

Niedługo załączymy również dokumenty uczestnika oraz warunki uczestnictwa.


III turnus (ŚREDNI)28.07 (niedziela) – 09.08 (piątek)
dla młodzieży od 11 do 14 roku życia
– cena 1850 zł
– 80 miejsc

Turnus zaczynie się tradycyjnie w niedzielę obiadem o 14:00 (przyjazdy od godz. 10:00), a skończy śniadaniem W PIATEK. Dzieci należy odebrać do godziny 14:00.


ZAPISY w niedzielę 4 lutego o godzinie 10:00 – wtedy aktywuje się formularz w linku poniżej:

ZAPISZ SIĘ na listę główną! KLIKNIJ i przejdź do formularza!

 


ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ REZERWOWĄ <kliknij i przejdź do formularza>


Na II turnus “starszy” przyjmujemy 100 osób zdecydowanych na pobyt trzytygodniowy.

Osoby, które chciałby pojechać na krócej, lub nie zdążą się zapisać na listę główną, a będą zainteresowane uczestnictwem w obozie, po wpisaniu się na listę rezerwową prosimy o kontakt mailowy na [email protected].
Zgłoszenia będą rozpatrywane indywidualnie w przypadku zwolnienia się miejsca.


PŁATNOŚCI

Osoby, które dostały się na LISTĘ GŁÓWNĄ jako potwierdzenie uczestnictwa muszą wysłać bezzwrotny zadatek na konto KPK w wysokości 300zł w terminie do 20 lutego 2024 r.
Resztę kwoty należy uiścić najpóźniej do piątku 31.05.2024.

Osoby z listy rezerwowej NIE WPŁACAJĄ ZALICZKI ani całej opłaty.
Gdy zostaną poinformowane o dostaniu się na obóz, poprosimy o uiszczenie wpłaty. 
W tym przypadku kontaktujemy się zawsze telefonicznie, dzwoniąc pod numer wpisany w formularzu zapisów, proszę zatem zwrócić uwagę na poprawne podanie nr. telefonu.

Dane do przelewu – UWAGA ZMIANA ADRESU:

Koło Przyjaciół Korczakowa im. Jerzego Zgodzińskiego
ul. Tarpanowa 18
65-544 Zielona Góra
nr konta: 37160014621876821070000001 
W TYTULE: Turnus średni, Imię i Nazwisko UCZESTNIKA


DOKUMENTY UCZESTNIKA opublikujemy wkrótce oraz wyślemy mailowo, na adres który podadzą Państwo w formularzu.


Lista osób zapisanych:

ImięNazwiskoMiejscowość
KalinaBakalarzZielona Góra
MalwinaBarańskaNeurochlitz
FranciszekBartkowiakZielona Góra
KajetanBrychcyZielona Góra
MariaBublisZielona Góra
PolaBugajZielona Góra
Laura Chlewińska Zielona Góra
FilipCzaplaŚwidnica
KajaCzechowskaZielona Góra
HannaDeringPoznań
GabrielDoamlewskiZielona Góra
SamuelDzikowickiLubin
HaniaDębczyńskaChojna
JanGrzechWetlina
KrzysztofGrzelakKrężoły
StanislawGrzelakKrężoły
MiaGórczyńskaPoznań
MaksymilianHurayZielona Góra
LenaJajdelskaGorzów Wielkopolski
Kamila Jankowska Zielona Góra
AdaKaczmarek Poznań
TobiaszKargSłubice
HaniaKorczakBristol, UK
TosiaKorczakBristol
LilianaKowalskaPoznań
ZuzannaKubiakZielona Góra
HubertKulaKnurów
MaciejKędziaCzerwieńsk
JAN LECIEJZIELONA GÓRA
Magdalena LinowskaRogalin
KarolinaLochPrzytok
LenaMarciniak
MichałMARKOVKraków
KarolMaćkowiakbOŻNÓW
SzymonMańdziakŚwidnica
AntoninaMichalczakZielona Góra
MateuszMielcarekPotsdam
BognaMydlarskaLuboń
LeonardMydlarskiLuboń
Grzegorz NarożnyZagórze
MajaNitscheHohenreinkendorf
JanekNowakCzerwieńsk
NatanOlszewskiZielona Góa
JedrzejOrłowskiBĘDZIN
KajetanPiniarskiPoznań
MartaPlucińskaZielona Góra
JanPluskotaZielona Góra
BrunoPopławskiZielona góra
SzymonPoszwaldZielona Góra
KacperPuchanZielona Góra
AdamPłońskiPlewiska
Dobrochna RadomskaZielona Góra
AleksandraRomaszkiewicz-ZielińskaPoznań
AniaRuksztoPoznań
WojtekRuksztoPoznań
DobrochnaSamborskaPoznań
ZofiaStefańskaKunowice
JuliaStępniewskaPrzylep
Kamil SuchowieckiZielona Góra
EmilSułekZielona Góra
GabrielaSzmidt Knurów
AgataSzymczakSady
AntoniaTeodorowiczSuchy Las
WojciechWalenciakSulęcin
Hubert WaydaKórnik
Lena Wiktorska Poznań
MilenaWłodarczakLusowo
LucyYoungZielona Gora
LilaZanderSarnów
LidiaZawistowskaZielona Góra
MarcinZgodzińskiPlewiska
LeonŚwiątkowskiZielona góra
KacperŻmudaŁęki
LenaŻydziakZielona Góra

Rezerwowa lista zapisanych osób:

Nikt się jeszcze nie zapisał

Pomagają nam