Turnus II – 26.07 – Dzień 3 (2022)

Zacząłem dzień przebraniem się i umyciem zębów, a 10 minut później była zbiórka. Po zbiórce poszedłem na poranną rozgrzewkę. Gdy skończyłem rozgrzewkę poszedłem na śniadanie. Po śniadaniu tworzyliśmy teledysk (na Korowisko) do ACDC “T.N.T.”, ale nam się nie spodobała piosenka, dlatego zmieniliśmy ją na “Co ja tutaj robię” i ta piosenka była dla nas mocnym ułatwieniem. Później wybieraliśmy warsztaty. Ja wybrałem majsterkowe z druhem Igorem, który opowiedział nam co i jak wszystko zrobić. Mieliśmy zrobić skrzynkę. Dostaliśmy materiały, a resztę robiliśmy już sami – fajnie! Ze mną zapisał się Patryk z mojego zastępu i jeszcze jedna osoba. Półtorej godziny później była kolacja a po kolacji poszliśmy do kręgu i tak skończył się mój dzień.  

Napisał Olek J. zastęp 1


Dzisiaj rano po śniadaniu nasz zastępowy był wywołany pod komendę by wybrać piosenkę do Korowiska. ACDC “T.N.T.”, ale nam się to nie spodobało, ponieważ nie było co do tego zrobić. Można było zmienić, więc zastępowy poszedł to zrobić. Myśleliśmy, że przyniesie “Jestem z miasta”, ale przyniósł “Co ja tutaj robię”. Wymyśliliśmy, że podzielimy scenę na pół i po jednej stronie będzie więzienie a na drugiej stronie pokój.

Role:
Ja – król
Olek – posąg, imprezowicz
Piotrek – imprezowicz
Tobiasz – złodziej
Kuba – złodziej
Patryk – ochrona
Hubert – ochrona

Po próbach wybieraliśmy warsztaty. Ja i mój kolega wybraliśmy żeglarskie i poszliśmy się przebrać w stroje kąpielowe. Później pływaliśmy na żaglówkach. Popłynęliśmy na środek jeziora i mogliśmy wrócić, więc się ścigaliśmy. Wygrałem! Potem skakaliśmy z pomostu do wody. 😀

Zastęp 1