II turnus 2024 STARSZY – zapisy i informacje

Szanowni Państwo, poniżej znajdą Państwo niezbędne informacje dotyczące turnusu dla najstarszej młodzieży.

Niedługo załączymy również dokumenty uczestnika oraz warunki uczestnictwa.


II turnus (STARSZY)07.07 (niedziela) – 26.07 (piątek)
– dla młodzieży, która ukończyła 14 lat
– cena 2500 zł
– 100 miejsc

Turnus zaczynie się tradycyjnie w niedzielę obiadem o 14:00 (przyjazdy od godz. 10:00), a skończy śniadaniem W PIATEK. Dzieci należy odebrać do godziny 14:00.


Brak miejsc na liście głównej.

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ REZERWOWĄ <kliknij i przejdź do formularza>


Na II turnus “starszy” przyjmujemy 105 osób zdecydowanych na pobyt trzytygodniowy.

Osoby, które chciałby pojechać na krócej, lub nie zdążą się zapisać na listę główną, a będą zainteresowane uczestnictwem w obozie, po wpisaniu się na listę rezerwową prosimy o kontakt mailowy na [email protected].
Zgłoszenia będą rozpatrywane indywidualnie w przypadku zwolnienia się miejsca.


PŁATNOŚCI

Osoby, które dostały się na LISTĘ GŁÓWNĄ jako potwierdzenie uczestnictwa muszą wysłać bezzwrotny zadatek na konto KPK w wysokości 300zł w terminie do 20 lutego 2024 r.
Resztę kwoty należy uiścić najpóźniej do piątku 10.05.2024.

Osoby z listy rezerwowej NIE WPŁACAJĄ ZALICZKI ani całej opłaty.
Gdy zostaną poinformowane o dostaniu się na obóz, poprosimy o uiszczenie wpłaty. 
W tym przypadku kontaktujemy się zawsze telefonicznie, dzwoniąc pod numer wpisany w formularzu zapisów, proszę zatem zwrócić uwagę na poprawne podanie nr. telefonu.

Dane do przelewu – UWAGA ZMIANA ADRESU:

Koło Przyjaciół Korczakowa im. Jerzego Zgodzińskiego
ul. Tarpanowa 18
65-544 Zielona Góra
nr konta: 37160014621876821070000001 
W TYTULE: Turnus starszy, Imię i Nazwisko UCZESTNIKA


DOKUMENTY UCZESTNIKA opublikujemy wkrótce oraz wyślemy mailowo, na adres który podadzą Państwo w formularzu.


Lista osób zapisanych:

ImięNazwiskoMiejscowość
Grupa Zagraniczna 1--
Grupa Zagraniczna 10--
Grupa Zagraniczna 2--
Grupa Zagraniczna 3--
Grupa Zagraniczna 4--
Grupa Zagraniczna 5--
Grupa Zagraniczna 6--
Grupa Zagraniczna 7--
Grupa Zagraniczna 8--
Grupa Zagraniczna 9--
Zwycięzca konkursu 1--
Zwycięzca konkursu 2--
Zwycięzca konkursu 3--
MaciejAlejunDąbie
NatanaelBaśnianinGliwice
KacperBernatekGliwice
HannaBiałasOśno Lubuskie
EmiliaBorsukWrocław
Tomasz Chwaliszewski Gliwice
OlivierDewucki Gliwice
NataliaDróżdżGliwice
AlicjaDudlejZielona Góra
PolaFertWarszawa
WojciechGincelisGliwice
FranciszekGozdalskiWarszawa
GabrielaGreńGryfino
MariaGrupińskaNiegosław
franekgrygielzielona góra
mariannagrygielzielona góra
BarbaraGuzewiczWarszawa
FranciszekHebiszZielona Góra
WiktoriaHurayZielona Góra
WiktoriaJankowiakZielona Góra
FryderykJurekSiedlec
KlaraJurekSiedlec
JanJęchorekPoznań
MaciejKapałaWarszawa
MalwinaKasztelanPoznań
KarolKazulaKnurów
Bartosz KoszałkaZielona Góra
MaciejKowalZabrze
Kasia KowalskaZgorzelec
KingaKołowieckaOśno Lubuskie
MarcelKrakBazylea
AntoniKrawczykKostrzyn
AgnieszkaKuczeraGliwice
FilipKulaKnurów
JuliaKędziaZielona Góra
AntoniLiwanowskiWarszawa
PatrycjaLochPrzytok
TomaszMaciejkoGliwice
MIKOŁAJMARKOVKraków
HannaMaszkowskaZielona Góra
KacperMaćkowiakBożnów
FilipMichalczykZielona Góra
JuliaMikołajska Czerwieńsk
HannaMiszonZielona Góra
MichalinaMiszon
LenaMiśkiewiczPyskowice
PiotrMrozekGliwice
Tomek MrozekGliwice
DamianNajdaGliwice
OliwiaNajdaGliwice
HELENANAPIERAŁAPOZNAŃ
NikolaNarazińskaZielona goora
AleksandraOczyńskaChojna
WłodzimierzOleśkówChojna
MichałPaliwodazielona gorA
DagmaraPiwkoCzechowice-Dzedzice
AlanPlonkowskiRijswijk
FilipPoźniakCzerwieńsk
FilipPukaczSłubice
FranekPukaczSłubice
AntoniPłonkaKatowice
PiotrRadomskiZielona Góra
MaurycyRogalaGliwice
AntonRoszakPoznań
MateuszSamorajskiKowalów
JacekSkrzypczakZielona Góra
BłażejSkuzaGliwice
AlinaSochanGliwice
PatrykSpallekGliwice
MartaSpychajZielona Góra
PiotrStarczyńskiPoznań
LubaStepaniukWisełka
WiktorStępskiZielona Góra
KLaraSutkowskaGliwice
LeonSutkowski Gliwice
PolaSułekZielona Góra
MartynaSzmidtknurów
MaciejSzwajgerGliwice
MajaSzymańskaPiaseczno
TymoteuszTrębskiZielona Góra
WojtekTyszkiewiczZielona Góra
ZiemowitUrbaniakPoznań
ZosiaWarchulskaWarszawa
ZuzannaWojdowskaPoznań
MarcelWroniewiczSłubice
AndrzejWujaszekZielona Góra
ANNAZAREMBACzerwieńsk
OliwierZąbekWarszawa
JakubŁaniewiczBolechówko
Jan ŁukaszewiczZielona Góra
DominikŚwiątkowskiGliwice
MałgorzataŻmudaCzerwieńsk

Rezerwowa lista zapisanych osób:

ImięNazwiskoMiejscowość
KajaCzecZielona Góra
DominikDzierzbickiZielona gora
Patryk Gontarczyk Słubice
KingaKołowieckaOśno Lubuskie
magdalenamajerowiczRacula
MilenaMielcarekPotsdam
PatrycjaMisiakGryfino
Kryspin PaliwodaZielona Góra
AnitaPękałaCzechowice-Dzedzice
MagdalenaSiwińskaCzerwieńsk
NataliaStawickaLipinki Łużyckie
MariuszStefanikZielona Góra
JoannaSyrojeszko Zielona Góra
Iga SzwabPoznan
Jędrzej SzwejdaPoznań
EwaTerebińskaPoznań
PatrykWiśniewskiZielona Góra
EmilkaWyżgołCzekanów

 

 

 

Pomagają nam