I turnus 2024 MŁODSZY- zapisy i informacje

Szanowni Państwo, poniżej znajdą Państwo niezbędne informacje dotyczące turnusu dla dzieci najmłodszych.

Potwierdzenie zgłoszenia wypoczynku do kuratorium:
Certyfikat_nr_9355_LUB_L-2024_turnus młodszy


I turnus (MŁODSZY): 30.06 (niedziela) – 06.07 (sobota) 
– dla dzieci, które ukończyły 8 lat do 10 r.ż. (ewentualnie do 11r.ż.)
– cena 1050 zł
– 60 miejsc

Turnus zaczynie się tradycyjnie w niedzielę obiadem o 14:00 (przyjazdy od godz. 10:00), a skończy śniadaniem w sobotę. Dzieci należy odebrać z obozu do godziny 14:00.

OSTATNIE TRZY MIEJSCA NA LISTĘ GŁÓWNĄ 

ZAPISZ SIĘ na listę GŁÓWNĄ <kliknij i przejdź do formularza>


ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ REZERWOWĄ <kliknij i przejdź do formularza>

Osoby, które nie zdążą się zapisać na listę główną, a będą zainteresowane uczestnictwem w obozie, po wpisaniu się na listę rezerwową prosimy o kontakt mailowy na kpk@korczakowo.org.
Zgłoszenia będą rozpatrywane indywidualnie w przypadku zwolnienia się miejsca.


PŁATNOŚCI:

Osoby, które dostały się na LISTĘ GŁÓWNĄ jako potwierdzenie uczestnictwa muszą wysłać bezzwrotny zadatek na konto KPK w wysokości 300zł w terminie do dwóch tygodni od dnia zapisu.
Resztę kwoty należy uiścić najpóźniej do piątku 10.05.2024.

Osoby z listy rezerwowej NIE WPŁACAJĄ zadatku ani całej opłaty.
Gdy zostaną poinformowane o dostaniu się na obóz, poprosimy o uiszczenie wpłaty.
W tym przypadku kontaktujemy się zawsze telefonicznie, dzwoniąc pod numer wpisany w formularzu zapisów, proszę zatem zwrócić uwagę na poprawne podanie nr. telefonu.


Dane do przelewu – UWAGA ZMIANA ADRESU:
Koło Przyjaciół Korczakowa im. Jerzego Zgodzińskiego
ul. Tarpanowa 18
65-544 Zielona Góra
nr konta: 37160014621876821070000001
W TYTULE: Turnus młodszy, Imię i Nazwisko UCZESTNIKA


DOKUMENTY UCZESTNIKA:

 Dokumenty uczestnika – Korczakowo 2024 (trzy turnusy)


Lista osób zapisanych:

ImięNazwiskoMiejscowość
LeonAdamiakPrzytok
TomaszBarcińskiZielona Góra
LilianaBorowiczRuda Bugaj
GajaBrychcyZielona Góra
HannaBrychcyZielona Góra
HubertCieślakRzepin
MarcinCzernyZielona Góra
IwaDomuratPoznań
ŁucjaFramskaPoznań
MichalinaGidaszewskaSuchy las
EmiliaGincelisGliwice
Adela JoannaGóreckaPoznań
Urszula MariaGóreckaPoznań
KajaHelbikZielona Góra
AntoninaJajdelskaGorzów Wlkp.
AmeliaJurkowskaMilsko
StanisławKapałaWarszawa
LilianaKoniecznaWarszawa
AleksandraMasternakPrzytok
ArturMatujzoZielona Góra
FranciszekMichalskiZielona Góra
AntoninaMichałowskaZłotkowo
MariaMichałowskaZłotkowo
MichalinaMilejKlenica
MaksymilianNakoniecznyRzepin
JędrzejNowaczykZielona Góra
BarbaraOlszakPoznan
MariannaOlszakPoznan
MichalinaOsieckaRuda Bugaj
PawełPatanowskiStarogard Gdański
LeaPauchZielona Góra
AleksanderPazioZielona
KrzysztofPichiewicz-GoulardZielona Góra
JędrzejPiniarskiPoznań
KingaPłońskaPlewiska
NadiaRoszykPoznań
KorneliaSakowskaZielona Góra
AleksanderSawińskiPoznań
MajaSenderaZielona Góra
JulianSewrukZielona Góra
JanSiarkiewiczZielona Góra
MajaSpruchRuda-Bugaj
NinaStruzikZielona Góra
OlgaStruzikZielona Góra
witeksułekZielona Góra
IgnacySzczanowiczZielona Góra
WiktoriaSzczepaniakAleksandrów Łódzki
EmiliaSzymczakSady
MariannaTeodorowiczSuchy Las
JacekWalczakPoznań
KalinaWaśkoSuchy Las
HaniaWierzbowskaSuchy Las
AlicjaWążZielona Góra
EwaZgodzińskaPlewiska
WojtekZydziakZielona Góra
StanisławŚlusarczykKlenica

Rezerwowa lista zapisanych osób:

ImięNazwiskoMiejscowość
MaksymilianTrzynaBytom Odrzański

Pomagają nam