I turnus 2024 MŁODSZY- zapisy i informacje

Szanowni Państwo, poniżej znajdą Państwo niezbędne informacje dotyczące turnusu dla dzieci najmłodszych.

Niedługo załączymy również dokumenty uczestnika oraz warunki uczestnictwa.


I turnus (MŁODSZY): 30.06 (niedziela) – 06.07 (sobota) 
– dla dzieci, które ukończyły 8 lat do 10 r.ż. (ewentualnie do 11r.ż.)
– cena 1050 zł
– 60 miejsc

Turnus zaczynie się tradycyjnie w niedzielę obiadem o 14:00 (przyjazdy od godz. 10:00), a skończy śniadaniem w sobotę. Dzieci należy odebrać z obozu do godziny 14:00.


ZAPISY w sobotę 3 lutego o godzinie 10:00 – wtedy aktywuje się formularz w linku poniżej:

ZAPISZ SIĘ na listę główną! KLIKNIJ i przejdź do formularza!

 


ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ REZERWOWĄ <kliknij i przejdź do formularza>

 

Osoby, które nie zdążą się zapisać na listę główną, a będą zainteresowane uczestnictwem w obozie, po wpisaniu się na listę rezerwową prosimy o kontakt mailowy na kpk@korczakowo.org
Zgłoszenia będą rozpatrywane indywidualnie w przypadku zwolnienia się miejsca.


PŁATNOŚCI:

Osoby, które dostały się na LISTĘ GŁÓWNĄ jako potwierdzenie uczestnictwa muszą wysłać bezzwrotny zadatek na konto KPK w wysokości 300zł w terminie do 20 lutego 2024 r.
Resztę kwoty należy uiścić najpóźniej do piątku 10.05.2024.

Osoby z listy rezerwowej NIE WPŁACAJĄ zadatku ani całej opłaty.
Gdy zostaną poinformowane o dostaniu się na obóz, poprosimy o uiszczenie wpłaty.
W tym przypadku kontaktujemy się zawsze telefonicznie, dzwoniąc pod numer wpisany w formularzu zapisów, proszę zatem zwrócić uwagę na poprawne podanie nr. telefonu.


Dane do przelewu – UWAGA ZMIANA ADRESU:
Koło Przyjaciół Korczakowa im. Jerzego Zgodzińskiego
ul. Tarpanowa 18
65-544 Zielona Góra
nr konta: 37160014621876821070000001 
W TYTULE: Turnus młodszy, Imię i Nazwisko UCZESTNIKA


DOKUMENTY UCZESTNIKA opublikujemy wkrótce oraz wyślemy mailowo, na adres który podadzą Państwo w formularzu.


Lista osób zapisanych:

ImięNazwiskoMiejscowość
LeonAdamiakPrzytok
TomaszBarcińskiZielona Góra
GajaBrychcyZielona Góra
HannaBrychcyZielona Góra
KajetanChoczajPoznań
HelenaCieślakRzepin
Hubert CieślakRzepin
Marcin CzernyZielona Góra
IwaDomuratPoznań
EmiliaGincelisGliwice
Adela JoannaGóreckaPoznań
Urszula MariaGóreckaPoznań
AntoninaJajdelskaGorzów Wlkp.
AmeliaJurkowskaMilsko
StanisławKapałaWarszawa
LilianaKoniecznaWarszawa
AleksanderLemkeZielona Góra
AleksandraMasternakPrzytok
ArturMatujzoZielona Góra
Franciszek Michalski Zielona Góra
MichalinaMilejKlenica
Jędrzej Nowaczyk Zielona Góra
BarbaraOlszakPoznan
MariannaOlszakPoznan
PawełPatanowskiStarogard Gdański
JędrzejPiniarskiPoznań
KingaPłońskaPlewiska
KorneliaSakowskaZielona Góra
AleksanderSawińskiPoznań
MajaSenderaZielona Góra
JanSiarkiewiczZielona Góra
NinaStruzikZielona Góra
OlgaStruzikZielona Góra
witeksułekZielona Góra
IgnacySzczanowicz Zielona Góra
EmiliaSzymczakSady
MariannaTeodorowiczSuchy Las
KalinaWaśkoSuchy Las
AlicjaWążZielona Góra
EwaZgodzińskaPlewiska
StanisławŚlusarczykKlenica

Rezerwowa lista zapisanych osób:

Nikt się jeszcze nie zapisał

   

 

 

Pomagają nam