Turnus II – Dzień 7 – 29.07

Wczoraj wstaliśmy o 8.30. Nie było zaprawy, bo w przeddzień mieliśmy  FPN, który trwał do późna. Zjedliśmy pyszne śniadanie. Potem odbyły się warsztaty o agresji, jak sobie z nią radzić, prowadzone przez druhnę Gosię i druha Samolaka. Rozmawialiśmy o różnych ciekawych rzeczach i problemach, na przykład o złości i agresji. Bardzo mi się podobało.
Wiktor i Maciek, zastęp 5

Wczoraj wstaliśmy o 8.30. Wyjątkowo nie było zaprawy porannej. O 9.00 zjedliśmy  pyszne śniadanie. Potem, po posprzątaniu namiotu, mieliśmy super zajęcia o nieagresji z druhem Samolakiem i druhną Gosią. Później poszliśmy na obiad, a po nim na przygodę przyrodniczą z druhem Rambo i druhem Ruciem. Potem mieliśmy czas wolny.
Cały zastęp 5

Po południu był Bankiet w stołówce. Tam rozdawano nagrody za występ na FPN-ie. Po zjedzeniu tortów odbył się spacer przyrodniczy z druhem Ruciem. W czasie tej wycieczki znaleźliśmy zakopane w ziemi monety.
Filip, zastęp 5

Wczorajszy wieczór był fajny. Po kolacji mieliśmy czas wolny, czyli mogliśmy robić, co chcemy. My graliśmy w piłkę. Potem jak zawsze było ognisko. Potem było trochę zamieszania w kręgu, bo ktoś puścił fałszywą iskierkę, a kilku chłopców się przewróciło. Zaraz po ognisku odbył się fantastyczny koncert w Korzonku, poświęcony zmarłemu Zbigniewowi Wodeckiemu, przygotowany przez druhnę Hanię Laudowicz.
Gabryś i Franek, zastęp 5