Zespół „U STUDNI” w Korczakowie

Piątek, 12 lipca 2019 r., godz. 2100, Amfikor

Członkowie zespołu Stare Dobre Małżeństwo, po rozwodzie z SDM, w tym roku u nas!

„Bo w życiu nie chodzi, żeby tylko żyć…” – te słowa z wiersza Adama Ziemianina to również fragment piosenki i najważniejsze: przesłanie grupy U Studni.

Na scenie tworzą ciepłą, klimatyczną atmosferę. Łączą dbałość o słowo z niebanalną oprawą muzyczną. W swoich piosenkach wykorzystują teksty poetów Adama Ziemianina, Krzysztofa Cezarego Buszmana, Edwarda Stachury, a także własne. Nie brak w nich dobrej energii, różnorodności tematów i motywów. Naturalność, jasny przekaz i dobry kontakt z publicznością gwarantują wyjątkowość każdego spotkania.

Jako zespół U STUDNI istnieją dopiero od 2012 roku, ale ich muzyczna historia trwa już bardzo długo. Przez wiele lat współtworzyli rozpoznawalne brzmienie Starego Dobrego Małżeństwa.

Trwa zbiórka na koncert, prosimy o jak najszybsze wpłaty ile kto chce i może na rachunek:

96 1500 1878 1018 7031 0083 0000

Odbiorca: Maciej Kapała, tytuł przelewu: KONCERT 2019

Część kwoty potrzebnej do zorganizowania koncertu już mamy, ale każda złotówka może pomóc.

Koncert będzie imprezą zamkniętą dla uczestników, kadry oraz gości obozu, w tym Kor-Wygów słowem – dla wszystkich osób związanych w przeszłości i dziś z Korczakowem. Jest też punktem programu naszego corocznego spotkania w naszym leśnym gronie, w tym roku odbędzie się ono w weekend dniach 12-14 lipca 2019 r. Spotkanie będzie połączone z obchodami 50-lecia Korczakowa. Zapraszamy więc wszystkich Korczakowców z różnych pokoleń, także tych, których dawno nie było w naszym lesie, czas odwiedzić nasze „świete miejsce” przy tej okazji? Czekamy na Was!

Pomagają nam