Zapisy na obóz letni w Korczakowie

Zapisy na II turnus zostały zakończone.

Lista zapisanych osób

Turnus drugi

Nr.Imię i nazwiskoMiejscowośćBył(a) w Korczakowie
1Jakub AdamczykSzelejewoNie
2Tomasz AdamczykSzelejewoNie
3Szymon BabulaNiedźwiedzice- dolnoślaskienie
4WERONIKA BARAŃCZUKCZERWIEŃSKNIE
5Jan Bardzinskikutnonie
6Martyna BartkowiakCzersk2
7Kuba BartkowskiPoznańtak
8Goran BejmanKutnonie
9Martynka BielenisRokietnicaNie
10Kacper Bombrychkutnonie
11JAKUB BOROWCZYKKROBIANIE
12Łukasz BruczyńskiZielona Góranie
13Mateusz BruczyńskiZielona Góranie
14Stanisław BujakKomornikinie
15Jakub ByczekZielona Góranie
16Oliwia ChilińskaZielona Góranie
17Zuzanna ChilińskaCzerwieńsk1 raz
18Martyna CzyżZielona GóraNie
19Marta CzyżyńskaCzerwieńskTak
20Natan DąbrowskiPrzylepraz
21Julia DombkaWroclawTak - 1 raz
22Franciszek DziewolskiPoznańtak+2014
23Janina FrąckowiakCzerwieńsknie
24Michalina FrąckowiakCzerwieńsknie
25WIKTORIA HURAYZIELONA GÓRANIE
26JAKUB JAKUBOWSKIZIELONA GÓRANIE
27Eryk JędraszakLeśniów Wielkinie
28Maciej KapałaWarszawaTAK
29Paulina KaszubaSulęcin2 razy
30SZYMON KŁOPOTZIELONA GÓRANIE
31Jakub KolaśniewskiPoznańnie
32Wiktoria KuśLigota TurawskaNie
33HANNA LAUTERBACHZIELONA GÓRANIE
34Oskar ŁętowskiPoznańtak
35Michalina MichalczakZielona Góra Nie
36Zofia NapierałaPoznańnie
37Maciej OwczarczakPoznańtak 2014r
38Agnieszka PajdakGliwice1 raz
39Dawid PakułaPrzylepnie
40Antoni PotockiPoznańnie
41Tymoteusz PrausePoznańnie
42Anna PyrdołZielona GóraNie
43Piotr PyrdołZielona GóraNie
44Karolina RadziejewskaPłotynie
45Szymon RegulskiLubońnie
46Maciej RudkiewiczZielona GóraNIE
47Franciszek RutkaLusówkonie
48Stanisław RutkaLusówkonie
49Przemko SemikPoznan2 razy
50Liliana SendekGliwiceTak
51Bartosz SłońskiPaczkowotak
52Jakub SłońskiPaczkowotak
53Zuzanna SmykajPotaszeTak - 1 raz
54Marcel StępniewskiZielona Góranie
55Julia SzelągTarnowo PodgórneNie
56Ewa TerebińskaRostworowonie
57Jan TwardowskiLubońNie
58Natalia TyrakowskaCzerwieńskNie
59Maciej WachowiakPoznańnie
60Remigiusz WarischKrakównie
61Remigiusz WarischKrakównie
62aleksandra wieruckaczerwieńsknie
63martyna wieruckaczerwieńsknie
64Szymon WitkowskiPoznańNIE
65Aniela WojewodaZielona GóraNie
66Mikołaj WoźniakZielona GóraNIE
67Ewa ZdybLeśniów Wielki1 raz
68mikołaj żabińskistary kisielinnie
69Anna ŻelaznaCzerwieńsknie