Zapisy na zlot

Zapisy na Zlot z okazji 60-lecia Korczakowców zostały zakończone. Przystępujemy do realizacji zamówień materiałów zlotowych. Wszystkim zapisanym dziękujemy za rejestrację.

Wszystkich, którzy jeszcze tego nie uczynili, prosimy o jak najszybsze uiszczenie opłaty za Zlot. Przypominamy nr konta:

37 1600 1462 1876 8210 7000 0001 (bank PARIBAS)

koniecznie z dopiskiem 60 lecie Korczakowców Imię Nazwisko

W przypadku pytań prosimy o mail na adres [email protected] lub o kontakt z którąkolwiek osobą związaną z aktualnym zarządem KPK.


Parę słów o finansowaniu zlotu.

“Wspaniałe pomysły kosztują grosze. Bezcenni są ludzie, którzy je urzeczywistniają”

Podobno dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach. Całe szczęście nie jesteśmy dżentelmenami… Więc będzie słów kilka o pieniądzach właśnie. 

Chcemy, aby wszystko, co wiąże się z finansową stroną tego przedsięwzięcia, było dla Was od samego początku jasne, transparentne i zrozumiałe.

Niestety nie istnieje inna możliwość sfinansowania Zlotu, jak z wpłat własnych uczestników, ponieważ Koło Przyjaciół Korczakowa nie jest w stanie pokryć takiego wydatku ze swoich środków. Pomijając, że środki te, i tak niewielkie, zostały uszczuplone brakiem wakacyjnego wypoczynku nad jeziorem Grzybno w 2020 roku. Nie rozpisując się nadmiernie – Stowarzyszenie ma wydatki związane z utrzymaniem Korczakowa, niezależnie od tego, czy obóz się odbywa, czy też nie. Dzierżawa gruntu, wynajem placu we wsi, księgowość itd. Mamy natomiast pełne poparcie, wsparcie i każdą możliwą pomoc zarówno ze strony Zarządu, jak i członków Koła Przyjaciół Korczakowa. Wszyscy zainteresowani przyjazdem na Zlot zostaną poinformowani o dokładnych kosztach pobytu, wyżywienia, pakietu „powitalnego”, dodatkach, a po jego zakończeniu zamieścimy na stronie Korczakowa dokładne i przejrzyste rozliczenie, poniesionych przez nas wszystkich wspólnie, kosztów.

Wierzymy w to, że rozumiecie taką sytuację, choć szczerze wolelibyśmy zaprosić Was bez jakichkolwiek opłat, w zamian za trud i wysiłek, jaki przez lata wkładaliście, bądź wkładacie w budowę Naszego Domu. I liczymy, że będziecie robić to z nami przez następne lata.

Możecie spędzić z nami jeden lub dwa dni w Zielonej Gospodzie. Proponujemy Wam również kilka miłych pamiątek – poszerzoną o nowe wspomnienia książkę “Wracajcie chwile zaczarowane”, zlotową koszulkę czy fotoalbum, który chcemy wydać po zlocie, a który trafi do Was za pośrednictwem poczty. Oczywiście, jeżeli macie na to ochotę.

 

Organizatorzy

 

Lista zapisanych

 [lista60lecia order=”last_name, first_name, nickname”]

 

 

 

Pomagają nam