ZAPISY – turnus II – 2019

Termin: 21.07 (niedziela) – 03.08 (sobota)
– dla uczestników w wieku 9 – 12 lat (nie przyjmujemy dzieci młodszych)
– cena: 950 zł


Na turnus przewidujemy 80 miejsc
Jeśli uczestnik nie może przyjechać na całe 2-tygodnie, jest zobowiązany zapisać się na listę rezerwową, to samo dotyczy dzieci, które nie skończyły 9 roku życia.
Zgłoszenia te będą rozpatrywane indywidualnie, po zakończeniu zapisów i w przypadku zwolnienia się miejsca.

W zakładce “Obóz Korczakowo -> Dokumenty uczestnika” można już pobrać kartę kwalifikacyjną i załącznik do karty, które należy wypełnić i wysłać na adres Stowarzyszenia.

Zamieszczamy również warunki uczestnictwa, z którymi bezwzględnie należy się zapoznać przed zapisaniem dziecka na obóz. Prosimy o zapoznanie dzieci z regulaminami obowiązującymi w Korczakowie.


Jeśli uczestnik znajduje się na liście głównej, to jako potwierdzenie uczestnictwa należy w ciągu 2 tygodni od daty zapisu wpłacić bezzwrotną zaliczkę w wysokości 200zł.
Prosimy NIE wysyłać potwierdzeń wpłaty mailowo, sami to sprawdzamy.
Dane do przelewu:

Stowarzyszenie Koło Przyjaciół Korczakowa im. Jerzego Zgodzińskiego
ul. Staszica 2
65-175 Zielona Góra
nr konta: 37160014621876821070000001 
W TYTULE: Imię i Nazwisko UCZESTNIKA, nr turnusu

UWAGA! Bardzo prosimy, aby Państwa adres (nadawcy) był widoczny na przelewie. Prosimy zatem zwrócić uwagę na to, czy mają Państwo swój adres ustawiony w bankowości internetowej i widoczny. Jest nam to niezbędne do rozliczeń.
Pozostałą kwotę należy wpłacić na powyższe konto najpóźniej do 28 czerwca 2019r.


Brak miejsc na liście na liście głównej


Zapisz się na listę rezerwową:


Sprawdź, kto już się zapisał!

L.p.Imię i NazwiskoMiejscowośćStaż
1.Franciszek HebiszZielona Góra8
2.Maciej KapałaWarszawa12
3.Ayo AkinyemiZielona Góra0
4.Jan SkorodeckiDroszków0
5.Hubert SieniawskiZielona Góra0
6.Alicja SzafranekZielona Góra0
7.Wojciech MorkowskiZielona Góra2
8.Filip NijakZielona Góra0
9.Magdalena BajorZielona Góra0
10.Michał KoteckiPoznań1
11.Maciej KędziaZielona Góra0
12.Julia KędziaZielona Góra0
13.Tymoteusz ChojnackiZielona Góra0
14.Filip MichalczykZielona Góra2
15.Kacper MichalczykZielona Góra1
16.Franek PukaczSłubice3
17.Filip PukaczSłubice3
18.Kaja KolasińskaZielona Góra2
19.Wiktoria JankowiakZielona Góra1
20.Natasza ŁazdowskaSłubice2
21.Sara LutyczSłubice2
22.Karolina LelickaZielona Góra3
23.Weronika CzerwińskaZielona Góra3
24.Pola SułekZielona gora0
25.Iga CzerwińskaZielona Góra3
26.Marcel DrozdZielona Góra0
27.Alicja OLCZYKZIELONA GÓRA0
28.Wiktor LemkeZielona Góra0
29.Emilia KamińskaBolechowice0
30.Leon SutkowskiGliwice0
31.marianna grygielzielona góra1
32.Antek PotockiPoznań 5
33.Filip PoźniakCzerwieńsk2
34.Franciszek GozdalskiWarszawa1
35.Gosia BajorZielona Gora0
36.Kamil StasiakZielona Góra0
37.Wiktoria KuraśBolechowice0
38.Pola FertWarszawa0
39.Franek Foltyn Poznań 4
40.Franciszek grygielzielona góra1
41.Klara SutkowskaGliwice0
42.Mariusz StefanikZielona Góra0
43.Oliwier ZąbekWarszawa1
44.Stanisław ŚwiderskiWargowo0
45.Filip KulaKnurów2
46.Fryderyk JurekKostrzyn2
47.Jacek SkrzypczakZielona Góra 3
48.Barbara MarczykBrzustów0
49.Bruno HryniewiczZielona Góra 0
50.Piotr KubickiRadomia0
51.Michał KorzeniakZielona Góra1
52.Mateusz WłodarczakPoznań0
53.Damian NajdaGliwice2
54.Klara JurekKostrzyn2
55.Alicja ŻurekWarszawa1
56.Natalia PrzemylskaRozlazłów0
57.ALEKSANDER ROLEWICZKNUROW0
58.Piotr PawlakZielona Góraraz
59.Nina Tyszkiewiczwarszawa0
60.Oliwia NajdaGliwice0
61.Antoni KrawczykKostrzyn0
62.Natalia KamińskaBolechowice0
63.Miłosz Śliwiński Droszków0
64.Iga JędrzejewskaRokiciny kolonia0
65.Piotr PaczóskiWarszawa0
66.Błażej SkuzaGliwice3
67.Bartosz JeziorekZielona Góra1
68.Zofia Maria SatałaSiemianowice Śl.0
69.Karol KazulaGliwic3
70.Natalia KotulaBolechowice 0
71.Natalia BelskaGliwice0
72.Marcelina KosowskaKarniowice1
73.Kamil KotulaBolechowice0
74.Martyna KotulaSkawina0
75.Mikołaj GrendziakRacula0
76.Oliwier DewuckiGliwice1
77.Julia MarszalekBędów0
78.Piotr RadomskiZielona Góra3
79.Tomasz MrozekGliwice1
80.Helena NapierałaPoznań4 razy

Poniżej rezerwowa lista zapisanych osób:

L.p.Imię i NazwiskoMiejscowośćStażPrzyjazdWyjazd
1.mateusz mielcarekzielona gora12019-07-212019-08-03
2.Maciek SzwajgerGliwice32019-07-212019-08-03
3.Adam BłauciakNowa Sól02019-07-212019-08-03
4.Lena DombkaLisowice02019-07-212019-08-03
5.Kacper BernatekGliwice12019-07-212019-08-03
6.Dominik DzierzbickiZielona Góra12019-07-212019-08-03
7.Wojciech BłauciakNowa Sól02019-07-212019-08-03
8.Maciej KowalZabrze02019-07-212019-08-03
9.Miłosz GogolaGliwice12019-07-212019-08-03
10.Zofia Maria SatałaSiemianowice Śl.02019-07-212019-08-03
11.Wiktor KiedrowskiZielona gora02019-07-212019-08-03
12.Dobrochna RadomskaZielona Góra02019-07-212019-08-03
13.Marcel PawlakŚwidnicaPierwszy raz2019-07-212019-08-03
14.Piotr MrozekGliwice02019-07-212019-08-03
15.Piotr RöwnickiWarszawa12019-07-212019-08-03
16.Antoni BednarskiZielona Góra22019-07-212019-08-03
17.Patryk SpallekGliwice02019-07-212019-08-03
18.EMMA ZAWADZKAHAGA02019-07-212019-08-03
19.Jan OrłowskiWarszawa12019-07-212019-08-03
20.Błażej BednarskiZielona Góra22019-07-212019-08-03
21.Alicja SzymanskaZielona Gòra02019-07-212019-08-03
22.Bartosz KuczŻary52019-07-212019-08-03
23.Przemko SemikPoznańwiele2019-07-212019-08-03
24.Paweł KryspinBiskupiecpierwszy raz2019-07-212019-08-03
25.Mateusz SamorajskiKowalów02019-07-212019-08-03
26.Alicja SamorajskaKowalów02019-07-212019-08-03
27.Maja GrzegorzewskaRościsławice12019-07-212019-08-03
28.Leszek NowakPoznań02019-07-212019-08-03
29.MACIEJ ALRJUNDĄBIE32019-07-212019-08-03
30.Kryspin PaliwodaZielona Góra02019-07-212019-07-27
31.michał paliwodakrosno odrzańskie02019-07-212019-08-03
32.Kamil KopińskiDąbrowa Górnicza02019-07-212019-08-03
33.Filip DżygaWilkanowo02019-07-212019-08-03
34.Antoni OrłowskiBędzin32019-07-212019-08-03
35.Jakub MajerZielona Góra02019-07-212019-08-03
36.Filip MajerZielona Góra02019-07-212019-08-03
37.Jan JęchorekPoznań 02019-07-212019-08-03
38.Julian Wasylowski lHektary02019-07-212019-08-03
39.Kajetan Pacuk Michałkowice02019-07-212019-08-03
40.Piotr LubeckiKije02019-07-212019-08-03
41.Bartosz Koszalka Zielona gora02019-07-212019-08-03
42.Artur Wybierackipłoty02019-07-212019-08-03
43.ZOFIA GANCZARZIELONA GÓRA02019-07-212019-08-03
44.Magdalena JureckaZielona Góra02019-07-212019-08-03
45.Blanka MrózZagórze02019-07-212019-08-03
46.Julita GórskaKrosno Odrzańskie02019-07-212019-08-03
47.Filip Pilarski66-600 Krosno Odrz Stary Raduszec 1002019-07-212019-08-03

Wszelkie pytania prosimy kierować na maila [email protected]

Pomagają nam