Do Korczakowa zostało
dni
dni
do I Turnusu
do II Turnusu
godz.
min.
sek.
8
8
8
8
8
8
8
8
8
8
8
8

Zapisz się na obóz

Nie zwlekaj - zapisz się już teraz. Daj nam znać, że będziesz razem z nami w tym roku. Zapisanie jest bardzo proste - wystarczy wypełnić formularz umieszczony na naszej stronie. Osoby zapisane na obóz bedą miały pierwszeństwo w przypadku, gdyby liczba miejsc okazała się niewystarczająca.

leer más

1% Podatku

Zapraszamy serdecznie do przekazanie 1% podatku na rzecz Koła Przyjaciół Korczakowa. Jest to niezwykle proste – wystarczy tylko prawidłowo wypełnić druki pamiętając, by w rubryce „Informacje dodatkowe” wpisać Kolo Przyjaciół Korczakowa.

leer más

Agregat

Zbieramy na agregat prądotwórczy. Dwa agregaty których używamy, są stare i słabe, a przede wszystkim – zawodne. Potrzebujemy agregatu o mocy ponad 8kW, jednofazowego, o napięciu wyjściowym 230V. Prosimy o wsparcie, każda złotówka się liczy!

leer más

Ostatnio dodane

Contacto

Koło Przyjaciół Korczakowa Officina: Staszica 2, 65-036 Zielona Góra E-mail: [email protected] Teléfono: dh Iwona Frankowska 507-043-103 692-226-405

El personal

Los instructores están atentos en todo momento, supervisando cualquier incidencia. El personal en Korczakowo puede definirse como una síntesis entre … Sigue leyendo El personal

Więcej aktualności...

Pomagają nam