turnus II – 25.07 – Dzień 4

Wczoraj od rana była Olimpiada Wodna. Bawiliśmy się fajnie – zatapialiśmy kajaki, napełnialiśmy pampersy, zakładaliśmy kapoki na czas, graliśmy w piłkę wodną. Podzieliliśmy się na 2 drużyny: Wilki Wodne i Szczury Wodne. Czasami wchodziliśmy wszyscy do wody, żeby się ochłodzić i pochlapać. Najlepsze było zatapianie kajaków. Widzieliśmy też pijawkę. Było BARDZO FAJNIE.
Patryk Wiśniewski, Alan Plonkowski, zastęp 12

Wczoraj cały dzień przygotowywaliśmy się do Festiwalu Piosenki Naszej. Wszyscy bardzo się spieszyliśmy, ale jakoś daliśmy radę. Każdy starał się wymyślić jak najlepszą piosenkę, żeby wygrać nagrody. Zdobyć można było Klucz Wiolinowy i tort. Za wyróżnienie dostawaliśmy babkę, a nagrodę pocieszenia stanowiły ciasteczka.
Piotr i Batman, zastęp 12

Wieczorem odbył się wyczekiwany Festiwal Piosenki Naszej. Było fajnie i zabawnie. Większość występów się udała i wszyscy się cieszyli. Piosenki bardzo nam się podobały, a druhowie Kayber i Pici pięknie grali na gitarach. Niestety, nie udało się nam stanąć na podium, lecz serdecznie wszystkim laureatom gratulujemy.
Kacper Michalczyk i Bartosz Jeziorek, zastęp 12