Zapisy na II turnus

Prosimy uważnie czytać


Termin: 18.07 (niedziela) – 01.08 (sobota)
– dla uczestników w wieku 9 – 12 lat (nie przyjmujemy dzieci młodszych)
– cena: 1200 zł
(zaliczka 200 zł płatna do dwóch tygodni od dnia zapisu, reszta kwoty do 15.06.2021)


Na II turnus przyjmujemy 60 osób zdecydowanych na pobyt dwutygodniowy.

Osoby, które chciałby pojechać na krócej, lub nie zdążą się zapisać na listę główną, a będą zainteresowane uczestnictwem w obozie, po wpisaniu się na listę rezerwową prosimy o kontakt mailowy na [email protected]
Zgłoszenia będą rozpatrywane indywidualnie w przypadku zwolnienia się miejsca.


Osoby, które dostały się na LISTĘ GŁÓWNĄ jako potwierdzenie uczestnictwa muszą wpłacić bezzwrotną zaliczkę w wysokości 200zł w terminie do dwóch tygodni od dnia zapisu. Resztę kwoty należy uiścić najpóźniej do 15.06.2021.

Osoby z listy rezerwowej NIE WPŁACAJĄ ZALICZKI ani całej opłaty.
Gdy zostaną poinformowane o dostaniu się na obóz, poprosimy o uiszczenie wpłaty.

Dane do przelewu:
Koło Przyjaciół Korczakowa im. Jerzego Zgodzińskiego
ul. Sienkiewicza 36
65-431 Zielona Góra
nr konta: 37160014621876821070000001 
W TYTULE: Imię i Nazwisko UCZESTNIKA, nr turnusu.

DOKUMENTY UCZESTNIKA pojawią się na naszej stronie już wkrótce. 


Zapisz się na listę główną:

Uwaga! Niestety nie ma już wolnych miejsc. Możesz zapisać się na listę rezerwową, ale nie ma pewności, że się dostaniesz.

Zapisz się na listę rezerwową:


Sprawdź, kto już się zapisał!

Zapisani na drugi turnus:

L.p.Imię i NazwiskoMiejscowośćStaż
1.Ayo Akinyemi Poznań1
2.Pola Bugaj Zielona Góra0
3.Agata ChruścikBrzustów0
4.Borys ChruścikBrzustów0
5.Iga CzerwińskaZielona Góra4
6.Mateusz CzerwińskiZielona Góra0
7.Dominik DzierzbickiZielona Góra2
8.Agata EichstaedtPoznań0
9.Pola FertWarszawa1
10.Franciszek GozdalskiWarszawa2
11.Franciszek GrygielZielona góra2
12.Marianna GrygielZielona Gora2
13.Melania GuniewiczWarszawa0
14.Maksymilian HurayZielona Góra0
15.Filip JędrzejewskiRokiciny Kolonia0
16.Bartosz JeziorekZielona Góra2
17.Fryderyk JurekKostrzyn3
18.Bartosz KalotaSochaczew9
19.Malwina KasztelanPoznań0
20.Julia KędziaZielona Góra1
21.Kaja KolasińskaZielona Góra3
22.Marcelina KosowskaKraków2
23.Hanna KrasowskaZielona Góra0
24.Antoni KrawczykLibartowo1
25.Agnieszka KuczeraGliwice0
26.Arkadiusz KuczeraGliwice0
27.Kacper MaćkowiakZielona Góra0
28.Barbara MarczykBrzustów 1
29.Michał MarkovKrakówo
30.Mikołaj MarkowKraków0
31.Michalina Miszon Zielona Góra0
32.Wojciech MorkowskiZielona Góra3
33.Piotr MrozekGliwice0
34.Oliwia NajdaGliwice2
35.Filip NijakZielona Góra3
36.Jędrzej OrłowskiBędzin0
37.Kryspin PaliwodaZielona Góra0
38.Piotr PawlakZielona Góra2
39.Adam PlonskiPlewiska0
40.Maksymilian PotoniecKatowice0
41.Filip PoźniakCzerwieńsk3
42.Natalia PrzemyłskaRozlazłów1
43.Dobrochna RadomskaZielona Góra0
44.Julia SikoraWarszawa0
45.Patryk SpallekGliwice0
46.Patrycja Steinhoffgliwice0
47.Emil SułekZielona Góra0
48.Pola SułekZielona Góra1
49.klara sutkowskaGliwice2
50.Stanisław ŚwiderskiWargowo1
51.Alicja SzymańskaZielona Góra0
52.AGATA SZYMCZAKSADY 0
53.Tymoteusz TrębskiZielona Góra0
54.Antonia TyszkiewiczWArszawa0
55.Nina TyszkiewiczWArszawa1
56.Ziemowit UrbaniakPoznań 0
57.Wojciech WierzbowskiPoznań0
58.Milena WłodarczakLusowo0
59.Alicja ZałuskaZielona Góra0
60.Marcin ZgodzińskiPlewiska0


Zapisani na listę rezerwową drugiego turnusu:

L.p.Imię i NazwiskoMiejscowośćStaż
1.Kalina BakalarzZielona Góra0
2.Jakub GawałkiewiczZielona Góra0
3.Stanisław Kamiński Żdżarów O
4.Tobiasz KargSlubice0
5.Magdalena MackiewiczZielona Górapierwszy raz
6.Agata MagdziarzZielona Góra0
7.Antonina MichalczakZielona Góra2
8.Mateusz MielcarekPotsdam2
9.Hubert Sieniawski Droszków 1
10.Julia SikoraWarszawa0
11.Natasza WoźniakZielona Góra 0
12.Adrian ZwolińskiZielona Góra0

Pomagają nam