Zapisy na I turnus

Prosimy uważnie czytać


Termin: 27.06 (niedziela) – 16.07 (piątek)
– dla młodzieży w wieku 13 – 18 lat


Na I turnus przyjmujemy 60 osób zdecydowanych na pobyt trzytygodniowy.

Osoby, które chciałby pojechać na krócej, lub nie zdążą się zapisać na listę główną, a będą zainteresowane uczestnictwem w obozie, po wpisaniu się na listę rezerwową prosimy o kontakt mailowy na [email protected]
Zgłoszenia będą rozpatrywane indywidualnie w przypadku zwolnienie się miejsca.


Osoby, które dostały się na LISTĘ GŁÓWNĄ jako potwierdzenie uczestnictwa muszą wpłacić całą kwotę (wg cennika poniżej) lub w przypadku opcji nr 3. bezzwrotną zaliczkę w wysokości 200zł:
1) 1500 zł (płatność całej kwoty do końca marca)
2) 1600 zł (płatność całej kwoty do końca kwietnia)
3) 1700 zł (płatność zaliczki 200 zł do dnia 15.05, a reszty kwoty do 15.06.2021)

Osoby z listy rezerwowej NIE WPŁACAJĄ ZALICZKI ani całej opłaty.
Gdy zostaną poinformowane o dostaniu się na obóz, poprosimy o uiszczenie wpłaty.

Dane do przelewu:
Koło Przyjaciół Korczakowa im. Jerzego Zgodzińskiego
ul. Sienkiewicza 36
65-431 Zielona Góra
nr konta: 37160014621876821070000001 
W TYTULE: Imię i Nazwisko UCZESTNIKA, nr turnusu.

DOKUMENTY UCZESTNIKA pojawią się na naszej stronie już wkrótce. 


UWAGA. BRAK MIEJSC!
Lista główna turnusu pierwszego jest już pełna. W przypadku zwolnienia się miejsca, przeniesienia z listy rezerwowej będą rozpatrywane INDYWIDUALNIE.

 

Zapisz się na listę rezerwową:


Sprawdź, kto już się zapisał!

Zapisani na pierwszy turnus:

L.p.Imię i NazwiskoMiejscowośćStaż
1.Maciej AlejunDąbie3
2.Bartosz AndryszkowskiZielona Góra0
3.Hanna BartkowiakZielona Góra6
4.Martyna BartkowiakCzersk8
5.Weronika CzerwińskaZielona Góra4
6.Kaja Salomea Dąbczyńska..7
7.Jagoda DąbrowskaLegnica8
8.Natan DąbrowskiLegnica5
9.Franciszek FoltynPoznań4
10.Jędrzej FrączekKatowice3
11.Adam FujarewiczTychy3
12.Emlia GodziewskaZielona Góra1
13.Franek HebiszZielona Góra2
14.Patrycja JabłońskAPoznań3
15.Wiktoria JankowiakZielona Góra2
16.Iga JędrzejewskaRokiciny Kolonia1
17.Maciej KapałaWarszawa6
18.Karol KauzlaKnurów4
19.Hanna KłosińskaZielona Góra3
20.Adrian KoniecznyZielona Góra0
21.Mikołaj KosowskiKraków4
22.Maciej KowalZabrze0
23.Marysia KrężelPoznań3
24.Zuzanna KrężelPoznań3
25.Filip KulaKnurów3
26.Karolina LelickaZielona Góra4
27.Patrycja LochPrzytok2
28.Gabriel LutyczSłubice3
29.Dymitr ŁazdowskiSłubice2
30.Filip MichalczykZielona Góra3
31.Kacper MichalczykZielona Góra2
32.Hanna MisiewiczKrosno Odrzańskie1
33.Karolina MisiewiczKrosno Odrzańskie1
34.Hanna MiszonZielona Góra0
35.Tomasz MrozekGliwice2
36.Helenka NapierałaPoznań5
37.Maciej OwczarczakPoznań5
38.Antek PotockiPoznan5
39.Filip PukaczSłubice5
40.Franek PukaczSłubice5
41.Piotr RadomskiZielona Góra4
42.Zuzanna RajmanZawiercie3
43.Krzysztof RoszkiewiczPoznań7
44.Piotr RównickiWarszawa1
45.Zofia SatałaSiemianowice Śłąąskie1
46.Przemo SemikPoznań8
47.Igor StępskiZielona Góra7
48.Wiktor StępskiZielona Góra3
49.Leon SutkowskiGliwice1
50.Aleksander SzewelaZielona Góra0
51.olga szwabPoznań3
52.Maciej SzwajgerGlwice4
53.Marta SzymańskaPoznań0
54.Karolina Waludasiemianowice śląskie0
55.Mateusz WłodarczakLusowo1
56.Zuzanna WojdowskaPoznań2
57.Basia WojtaszekCzerwieńsk5
58.Mikołaj WoźniakZielona Góra 4
59.Eliza ŻelaznaPłoty3
60.Igor ŻmudzkiRuda Śląska0


Zapisani na listę rezerwową pierwszego turnusu:

L.p.Imię i NazwiskoMiejscowośćStaż
1.Kacper BernatekGliwice1
2.Martyna BielenisRokietnica5
3.Oliwia ChilińskaZielona Góra4
4.Olivier DewuckiGliwice3
5.Maciej DudlejZielona Góra 3
6.Wiktor Hryniewicz Zielona Góra 4
7.Wiktoria HurayZielona Góra 5
8.Klara JurekKostrzyn3
9.Małgosia Karpińskazielona góra.
10.Laura KarwatKoronowo2
11.Molly Kowalczyk-Hipwell Ołobok O
12.Milena MielcarekPotsdam4
13.Blanka MrózZagórze0
14.Damian NajdaGliwice3
15.Mikołaj OleśkówChojna1
16.Włodzimierz OleśkówChojna1
17.Antoni OrłowskiBędzin3
18.Michał PaliwodaKrosno Odrzańskie1
19.Jakub PiotrowskiZielona Gora1
20.Antoni PłonkaKatowice1
21.Krzysztof PłonkaKatowice3
22.Miłosz PomykałaDąbrowa Gónicza0
23.Maciej RudkiewiczZielona Góra6
24.Hanna SawkaCzerwieńsk0
25.Julia SikoraWarszawa0
26.Magdalena SiwińskaCzerwieńsk0
27.Jacek Skrzypczak Zielona Góra 4
28.Błażej SkuzaGliwice5
29.Marta SpychajZielona Góra0
30.Ignacy StępniewskiWarszawa0
31.iga SzwabPoznań3
32.Ewa TerebińskaRostworowo5
33.Weronika TrafnaGniezno0
34.Aleksander WaczyńskiWarszawazero
35.Anna WłodarczakPoznań0
36.Brygida WolnaZielona Góra0
37.Artur WybierackiPłoty0
38.Anna ZarembaCzerwieńsk0
39.Franciszek ŻmudzinSłubice0

Pomagają nam