VooVoo na WOŚP

Bez względu na to, czy wrzuciłeś do puszki, czy nie; czy wpłaciłaś przelew, czy nie; czy dumnie nosisz wośpowe serduszko, czy może uznajesz, że z serduchem Ci nie do twarzy – jesteś mile widziany/-a na koncercie. W 29., czyli tegorocznym finale zbierano m.in. na dziecięcą laryngologię, żeby nawet najmniejsi ludzie mogli cieszyć się dźwiękami świata, w tym – dźwiękami muzyki.

Podczas finałowego koncertu były obecne korczakowskie akcenty – koncert zamknął znany z Amfikoru zespół VooVoo. Niech Was nie zwiedzie spokój, który na początku ich występu było widać na scenie! Mimo późnej godziny to nie była senność, to cisza przed nadciągającą piękną muzyczną burzą. Muzycy VooVoo znów pokazali, że na scenie zmieniają się w małą elektrownię atomową, wysyłającą w przestrzeń gigawaty energii.

Oto link to początku występu VooVoo:

Warto obejrzeć cały koncert. Wystąpili Enej, Piersi, Hard Rocketes, Koniec Świata, Organek, Dr Misio, Karaś/Rogucki i Ania Rusowicz. Oj działo się, działo! (Link do całości koncertu: https://youtu.be/9BJyy-o5vV0 )

Miłego słuchania!