Ważne! Zlot 60-lecia

Droga Zlotowiczko/Drogi Zlotowiczu

Postaramy się w kilku krótkich punktach pomóc w pobycie na 60-leciu Korczakowców

  1. W Zielonej Gospodzie jesteśmy gośćmi. Wprawdzie Marta z Pawłem chcą, żebyśmy czuli się jak u siebie, ale musimy o tym pamiętać.
  2. Jeżeli warunki atmosferyczne pozwolą, chcemy zrobić nasze, korczakowskie ognisko, pod jasnym nieba okapem. Mamy na to miejsce, ale niestety ośrodek nie dysponuje sprzętem „siedzącym”, które moglibyśmy wykorzystać. Dlatego prośba do Was – przywieźcie ze sobą krzesełka, koce i co tam jeszcze macie, żeby swobodnie posadzić „cztery litery” na łonie przyrody.
  3. To nie jest HOTEL. To bardzo przytulne schronisko, więc nie oczekujcie marmurów i jacuzzi. Ośrodek nie oferuje RĘCZNIKÓW! Ten niezbędnik musicie zabrać z domu. 
  4. Najbliższy sklep oddalony jest o kilka kilometrów od tego spokojnego zakątka i pomimo tego, że macie zagwarantowane wyżywienie, namawiamy na zabranie wody czy innych napojów, gdyż na miejscu nie ma możliwości zakupu takowych.
  5. A jak już macie co pić, to dobrze będzie wziąć swój ulubiony turystyczny kubeczek, bo picie z butelki, to podobno oznaka braku kultury…
  6. Nie wiemy, jaka będzie pogoda, a jedziemy W GÓRY. Niewysokie, ale zawsze. Zabierzcie ze sobą coś cieplejszego do ubrania. 
  7. Zachęcamy do przywiezienia domowych wypieków. Niech trzy pokolenia Korczakowców przekonają się o Waszym cukierniczym kunszcie!

Czekamy na Was! Poniżej znajdziecie link do mapy i dokładny adres Zielonej Gospody

https://g.page/zielona-gospoda?share 

Zielona Gospoda, Dolina Czerwienia 11, 58-563 Przesieka, Polska

Jeżeli macie jakieś pytanie – chętnie na nie odpowiemy: [email protected]

Sekcja Kwatermistrzowska