Turnus I – czwartek 04.07

 Wczorajszy dzień był fajny i ciekawy. Poszliśmy na polanę, tam puszczaliśmy latawce i się bawiliśmy. Nasz latawiec miał napis Korczakowo.

Ala    zastęp 5

Wczoraj po śniadaniu poszliśmy do wsi Świniary puszczać latawce, które zrobiliśmy wcześniej. Po naszym powrocie odbyły się warsztaty. Poszłam na zajęcia kajakarskie. Ciężko się płynęło, bo ciągle znosiły nas prądy wodne. Druh Ratownik płynął łódką napędzaną silnikiem. Zazdrościłam mu. Gdy dopłynęliśmy do końca jeziora, zawróciliśmy. Nagle z moją koleżanka wpadłyśmy na pomysł , by złapać się łódki. Udało się, ale wróciliśmy cali mokrzy:)  Wieczorem oglądaliśmy w Cyrku film „Wielka szóstka”. Następnie poszłyśmy do namiotu, wzięłyśmy potrzebne rzeczy i udałyśmy się na wartę nocną.

Olga   zastęp 5

Wczorajszy dzień był bardzo fajny. Po śniadaniu poszliśmy puszczać latawce w Świniarach. Po jakimś czasie chętni mogli jeszcze tam zostać, a reszta poszła do obozu. Ja wróciłam. Po obiedzie mieliśmy warsztaty: plastyczne, muzyczne, kajakarskie, astronomiczne, przygodowe i inne. Ja byłam na kajakarskich z druhem Ratownikiem. Płynęliśmy kajakami przez jezioro. Ja z moja koleżanką Olgą złapałyśmy się łódki Ratownika, która była napędzana silnikiem i tak dopłynęłyśmy do portu. Później, już po kolacji mocno padało i oglądaliśmy film „Wielka szóstka”. Był magafajny. Potem mieliśmy nocną wartę z druhem Luckiem. I tak zleciał nam dzień.

Kornelia Sakowska   zastęp 5

🙂