KorWigilia

Kochani Korczakowcy!
Wspomnienia z obozu powoli się zacierają, lato wydaje się być tak odległe. Tęsknota za Naszym Domem rośnie coraz bardziej. Mamy jednak dobrą wiadomość! Wzrost tęsknoty jest odwrotnie proporcjonalny do czasu jaki został do naszego kolejnego spotkania!
KorWigilia to wydarzenie, które dla wielu z nas jest jedyną okazją, by porozmawiać w tak dużym gronie poza Korczakowem.

W tym roku Wigilii towarzyszyć będą dwie inicjatywy. 🙂
Pierwsza to już tradycyjna zbiórka pieniędzy i rzeczy dla potrzebującej rodziny. Druga to akcja zbierania książek zalegających Wam w domach i stworzenie małej biblioteki dla mieszkańców Świniar. Po więcej szczegółów kliknij tutaj: paczkabiblioteka.

Tegoroczne spotkanie wigilijne odbędzie się w sobotę 7 grudnia o godzinie 17.00 w ZSEiS w Zielonej Górze.
Koszt Wigilii wynosi 35zł + coś od siebie*.
UWAGA: ilość miejsc ograniczona!

Na listę uczestników zostaną wpisane osoby, które ZGŁOSZĄ SIĘ na SPECJALNEGO ŚWIĄTECZNEGO MAILA i dokonają wpłaty na specjalne konto (numer konta zostanie wysłany w odpowiedzi na zgłoszenia mailowe). Pieniądze należy wpłacić najpóźniej do 1 grudnia.

Nocleg w szkole jest możliwy dla uczniów klas 7 i 8 SP oraz szkół ponadpodstawowych. W treści wiadomości KONIECZNIE napisz, czy chcesz nocować – musimy zawczasu przygotować odpowiednią ilość materacy! Uczestnicy niepełnoletni muszą mieć ze sobą zgodę rodziców na nocleg.

ZGŁOSZENIA NA KORWIGILIĘ prosimy wysyłać NA PONIŻSZY ADRES E-MAIL wg schematu:
[email protected]

Temat: KORWIGILIA Imię Nazwisko (Np: KORWIGILIA Jan Kowalski)
Treść przykładowa:
Cześć. Chciałbym zapisać się tegoroczną wigilię, pamiętam, aby zgłosić się w sprawie czegoś od siebie bezpośrednio do dh.Gosi. Przyniosę dwie książki młodzieżowe dla mini-biblioteki. Proszę o rezerwację miejsca na nocleg w szkole.
Buziaki, Jaś Kowalski.

Wszelkie pytania i prośby można zgłaszać na wigilijnego maila lub do dh. Avy.

Pozdrawiamy serdecznie i czekamy na Was!

* tak jak w zeszłym roku każdy przynosi coś od siebie. Sprawdziło się to wspaniale, było pysznie i domowo.
Proszę kontaktować się w tej sprawie z dh. Gosią Onyszkiewicz, która zaproponuje co moglibyście przynieść biorąc pod uwagę wasze miejsce zamieszkania i możliwości. 🙂 Nie piszcie proszę w mailu, że przyniesiecie pierniki, albo cukierki – to nie tak działa. Zachęcamy to przygotowywania sałatek i ciast!

UWAGA
Wzięcie udziału na tzw. wydarzeniu na facebook’u pozwoli Twoim znajomym sprawdzić czy idziesz, ale nie będzie uznawane jako ostateczne zapisanie się na Korwigilię.