Tajemniczy Mikołaj – wymieńmy się prezentami

Bez względu na nasz wiek lubimy otrzymywać prezenty, lubimy także je wręczać. 🙂
 
Pobawmy się zatem w TAJEMNICZYCH MIKOŁAJÓW. Na czym to polega?
 
Jeśli się zgłosisz, to dostaniesz wylosowaną dla Ciebie osobę, której przygotujesz i wyślesz prezent przed świętami. Zainteresowani?
 
🎅 Jeśli tak, to DO PIĄTKU 02.12 zgłoś swoją chęć udziału mailowo na [email protected], tytuł maila “Tajemniczy mikołaj”, a w treści maila koniecznie podaj swoje imię i nazwisko, adres domowy oraz napisz czym się interesujesz i co lubisz, co chciałbyś/chciałabyś dostać (albo czego nie chcesz) – to pomoże twojemu Mikołajowi zrobić/kupić coś, co Tobie się spodoba (my jako Mikołajowe Elfy przekażemy mu te informacje).
🎄 W sobotę 03.12 dostaniesz informację kogo magiczny elfi system Ci wylosował, czyli dla kogo Ty będziesz Mikołajem (dostaniesz także adres wylosowanej osoby, oraz informacje o tym co lubi).
🎁 Ostateczny czas na wysłanie prezentu to piątek 16.12 – aby paczka doszła przed świętami – lub można przywieźć prezent na Koriwigilię, by wręczyć osobiście.
⭐️ Ustalamy, że wartość prezentu (bez kosztów wysyłki) to ok 30/40 zł.
Jeśli masz pytania lub czegoś nie rozumiesz to napisz do nas na FB lub mailowo na [email protected] – na pewno odpiszemy!
 
ZACHĘCAMY WSZYSTKICH DO ZABAWY! Brak limitów wiekowych! 

Pomagają nam