Turnus II – Dzień 6 – 28.07

Wczoraj rano był apel, śniadanie i rozgrzewka. Po tym wszystkim mieliśmy próbę śpiewania piosenki na boisku. Potem pograliśmy w piłkę, następnie był obiad. Popołudniu poszliśmy zrobić próbę ostateczną. Po kolacji rozpoczął się FPN. Przygotowaliśmy „straszną” piosenkę. Za nasz występ dostaliśmy wyróżnienie.
P.S. Dziś rano posprzątaliśmy w namiocie i dostaliśmy 5.
Igor zastęp IV

Rano rozmawialiśmy sobie o piłce. Potem był apel i śniadanie, a po nim poszliśmy do dh. Kaybra, który ułożył nam muzykę do piosenki na FPN. Zrobiliśmy sobie sześć prób, siedząc na kąpielisku. Po próbach graliśmy w piłkę, a potem był obiad. Dostaliśmy rybę, ziemniaki i biały barszcz. Potem znów mieliśmy próby, a gdy skończyliśmy, mogliśmy zagrać w piłkę. Po próbie generalnej, która odbyła się w Amfikorze, zjedliśmy kolację. Wieczorem odbył się Festiwal, na którym wyróżnienie zdobyły zastępy: II, IV i XI, trzecie miejsce zajął zastęp III, drugie – zastęp VI, a pierwsze zastęp XII. Nagrodę Komendantki otrzymał zastęp XIII. Ten dzień był super.
Antek zastęp IV

Wczoraj o godzinie 20.30 rozpoczął się FPN czyli Festiwal Piosenki Naszej. Nasza piosenka nazywała się „Strachy przychodzą nocą.”. Podczas naszego występu zgaszono światło, byliśmy podświetleni na czerwono i było strasznie. Tylko ja byłem przebrany za wampira.
Tymoteusz zastęp IV