Książka o Korczakowcach

Dwa lata temu świętowaliśmy półwiecze Korczakowa. Wydaliśmy z tej okazji książkę naszych wspomnień o tym miejscu – refleksji takich na poważnie i anegdot, które jeszcze dziś nas rozśmieszają. Są tam równie interesujące opowieści o wzruszających koncertach, nieoczekiwanych spotkaniach i rozmowach przy świecach, jak i śmieszne wpadki na scenie, nie całkiem mądre dowcipy w podobozach czy emocje nocnych eskapad.

Pierwsze wydanie, które rozeszło się w mig podczas jubileuszowego Korczakowa, stało się prawdziwym białym krukiem. Wielu, zwłaszcza Korwygów, którzy nie przesłali do publikacji swoich wspomnień, było nieco rozczarowanych, że w ten sposób zabrakło dla nich miejsca na łamach. 

Na nasz zlot 60 lecia Korczakowców wydamy kolejną część  naszych wspomnień „Wracajcie chwile zaczarowane…” czyli „Suplement na 60 lecie Korczakowców”.

To całkowicie nowa publikacja. Nauczeni doświadczeniem przy naszych pierwszych wspomnieniach wiemy, jak zrobić to lepiej. Nowa okładka, więcej zdjęć, nowe wspomnienia i bohaterowie, wśród których powinieneś być i Ty!

Ilu z Was może pochwalić się napisaniem rozdziału do jakiejś książki? W ilu książkach to WY jesteście jednym z głównych bohaterów?
No właśnie… Pewnie to ostatnia szansa na staroświecką, papierową wersję tego wydawnictwa. Jesteśmy przekonani, że następne będą już tylko w chmurze, na Kindle czy w innej cyfrowej formie. Nie walczymy z postępem, ale książka, to KSIĄŻKA 😉

Jeżeli jesteście już zapisani na Zlot, a nie zaznaczyliście opcji nabycia książki “Wracajcie chwile zaczarowane”, a po tym, co przeczytaliście, chcecie ją mieć, piszcie do nas na adres [email protected] 

Wszystkich, którzy przesłali teksty do pierwszego wydania wspomnień oraz tych, co dołączają do drugiego tomu, prosimy o przesłanie nam także swoich aktualnych zdjęć, które zamieścimy przy nazwisku każdego autora. To będzie dla nas wszystkich miła pamiątka tego spotkania po latach.

Materiały wysyłajcie na adres: [email protected]

Nie odkładajcie tego na ostatnią chwilę, bo nie zdążymy na Jubileusz, a byłoby szkoda!

Pomagają nam