A z góry patrzą, nucąc pieśni. Odeszli na Wieczną Wartę, ale ciągle żyją w naszych sercach, wspomnieniach… A ich ślady na korczakowskich ścieżkach wciąż są wyraźne. Pamiętamy! Przy innym ogniu w inną noc, do zobaczenia znów.