Zapisy na II turnus

Drodzy uczestnicy oraz rodzice!
Przypominamy o istnieniu dwóch list.

Lista podstawowa dla tych, którzy jadą na całe 2 tygodnie (23.07 – 5.08) oraz rezerwowa dla chętnych na krótszy pobyt.
Prosimy uważnie klikać. 🙂

Na młodszy turnus przewidujemy 65 miejsc, pozostałe osoby, które zapiszą się później zostaną przekierowane na listę rezerwową. 

Jako potwierdzenie uczestnictwa należy w ciągu 2 tygodni od daty zapisu wpłacić bezzwrotną zaliczkę w wysokości 200zł na konto:
Koło Przyjaciół Korczakowa
ul. Staszica 2, 65-036 Zielona Góra
Nr konta: 14 1090 1535 0000 0001 0528 2122

Zapisz się na listę główną:

Uwaga! Niestety nie ma już wolnych miejsc.
Prosimy o zapisanie się na listę rezerwową (należy zaznaczyć daty przyjazdu i wyjazdu obejmujące cały turnus).
Lista rezerwowa nie daje gwarancji zakwalifikowania się na obóz.

 

Zapisz się na listę rezerwową (proszę wypełnić pola związane z datą planowanego przyjazdu i wyjazdu):

 

Już zapisani na cały drugi turnus:

L.p.Imię i NazwiskoPseudonimStaż
1.Tomasz AjchsztetTomcio0
2.maciej Alejunmaciek1
3.Kuba BartkowskiKuba2
4.Martyna BielenisLama2
5.Jakub BorowczykBoro1
6.Stanisław BujakStasiek2
7.Iga CzerwińskaIgusia1
8.Weronika CzerwińskaNisia1
9.Michał EichstaedtMichu1
10.Jan EichsteaedtJachu1
11.Franciszek FoltynFoka0
12.Oliwia FrąckowiakPani Pączkowa0
13.Maja GrzegorzewskaMajecznik0
14.Franciszek Hebisz-6
15.Wiktor HryniewiczWikta1
16.Jakub JakubowskiJJ2
17.Hubert JurczyńskiHUBI0
18.IGOR JURCZYŃSKIIGI0
19.Klara Jurek-0
20.Maciek KapałaMaciex10
21.Aleksander KazimierczykALEK1
22.Karol KazulaKarlos1
23.Kaja KolasińskaSzogun teraz będę pierwszy raz
24.Jakub KolasniewskiKoper1
25.Maciek Kowalczykbrak0
26.Maria KrężelMania1
27.Zuzanna KrężelZuza1
28.Stanisław KrzyżStachu0
29.Zosia KucharskaZosia0
30.Wojtek KucharskiWojtek0
31.Filip KulaFilip0
32.Karolina LelickaKarolina1
33.JAN LINOWSKIJAŚ1
34.Patrycja LochPatipierwszy raz
35.Mateusz ŁukaszczykMłody Łysy1
36.Filip Michalczyk-🙂
37.Damian NajdaDami0
38.Helena NapierałaHela2
39.Antoni Orłowski Brak1
40.Maja OwczarczakMaja0
41.Joanna PławeckaAsia0
42.Franciszek Posern-ZielińskiFranek0
43.Antoni PotockiPotocki2
44.Filip PoźniakFipierwszy raz
45.Tymoteusz Prause Tymek 2
46.Filip PukaczBatman1
47.Franciszek PukaczFranek1
48.Szymon RegulskiRegi2
49.Jakub SczecińskiSczecin0
50.Przemysław SemikPrzemo5
51.Jacek Skrzypczak 1
52.Błażej SkuzaBłażko1
53.Mateusz SowińskiMati S.1
54.Kinga StecKinia1
55.Wiktor StepskiWitek????
56.Kajetan SzczecińskiKajt0
57.Jan SzukakskiCytryna0
58.iga szwabjoker0
59.olga szwabHarley 0
60.Maciej Szwajgerbrak1
61.Ewa TerebińskaEwcia2
62.Jan Twardowski-2
63.Marcel Waleński-0
64.Eliza Żelazna-0
65.Małgorzata ŻmudaGosia0

 

Lista rezerwowa uczestników:

L.p.Imię i NazwiskoPseudonimStażPrzyjazdWyjazd
1.Wojciech MorkowskiWOJTEK02017-07-232017-07-30
2.karolina misiewiczkaro02017-07-232017-08-05
3.hanna misiewiczhania02017-07-232017-08-05
4.Piotr RadomskiPcheła12017-07-232017-08-05
5.Helena SłowikowskaHelix02017-07-232017-08-05
6.ania pyrdołmiau22017-07-232017-08-05
7.Bartosz SułkowskiBartek02017-07-232017-08-05
8.Karol HoinkaHoina023.07.201705.08.2017
9.Klaudia T órzDuśka Klauduśkapierwszy raz2017-07-232017-08-05
10.Marianna ChudzickaMania02017-07-232017-08-05
11.Fryderyk Jurek-02017-07-232017-08-05
12.Zuzanna OrdzińskaZuzapierwszy raz2017-07-232017-08-05
13.Hubert PisiewiczHubipierwszy raz2017-07-232017-08-05

Pomagają nam