Zapisy na I turnus

Drodzy uczestnicy, przypominamy o istnieniu dwóch list.

Lista podstawowa dla tych, którzy jadą na całe 3 tygodnie (2 – 21.07) oraz rezerwowa dla chętnych na krótszy pobyt.
Prosimy uważnie klikać. 🙂

Na starszy turnus przewidujemy 80 miejsc, pozostałe osoby, które zapiszą się później zostaną przekierowane na listę rezerwową. 

Jako potwierdzenie uczestnictwa należy w ciągu 2 tygodni od daty zapisu wpłacić bezzwrotną zaliczkę w wysokości 200zł na konto:
Koło Przyjaciół Korczakowa
ul. Staszica 2, 65-036 Zielona Góra
Nr konta: 14 1090 1535 0000 0001 0528 2122

Zapisz się na listę główną:

 

Zapisz się na listę rezerwową (proszę wypełnić pola związane z datą planowanego przyjazdu i wyjazdu):

 

Już zapisani na cały pierwszy turnus:

L.p.Imię i NazwiskoPseudonimStaż
1.Hania Bartkowiak od urodzenia 😉
2.Hubert Bartkowiak od urodzenia 🙂
3.Martyna BartkowiakDaniel poeta4
4.Kacper BiałowąsBiały2
5.Jakub ByczekBoczek2 razy
6.Zuzia ChilińskaZuza3
7.Bartosz ChudyChudy0
8.Hanna Chwaliszewska -1
9.Marta CzyżyńskaMarcia3
10.Jagoda DąbrowskaJagódka4
11.Kaja Dębczyńska -2
12.Wiktor Dembowski-0
13.Maciej Dudlej-0
14.Franciszek DziewolskicHudy4
15.Jędrzej FrączekJędro0
16.Marcin GajewskiMarlon0
17.Anna GrzegorzewskaAnia0
18.Jakub HebiszKubuś11
19.Patryk Jabłońskin/d2
20.Natalia Jenczmionkazboże2
21.Michał KapałaMIchałod urodzenia
22.Mikołaj KapałaMikiod urodzenia
23.Klara KaweckaNutkaRaz
24.Hanna Kłosińskapasztuś0
25.Oliwia Kolasińska-2
26.Mikołaj KosowskiKosa0
27.Klaudia Kowalczyk...1
28.Jagoda Krzyżan...0
29.Jakub ŁukaszczykŁysy3
30.Kasia Mądry 6
31.Michał MielcarekMichał3
32.Milena MielcarekLena1
33.Anna MundryAnia0
34.Alan Nagel-4
35.Julian Narimanyjajo6
36.Izabela NowakowskaIza3
37.Agnieszka PajdakAga3
38.Dawid PakułaBRAK KSYWKI2
39.Aleksandra PlonkowskaPlonkuś5
40.Jakub Plonkowski-5
41.Krzysztof PłonkaKrzysiek0
42.Maciej Rudkiewicz.2
43.Jakub Rumian-0
44.Jagoda RusekJadzia0
45.Marysia RutkaMary2
46.WIKTORIA SASWIKA0
47.Liliana SendekLila3
48.Marta SeredynskaBrakO
49.Łukasz Skrzypczakkeczup5
50.Zuzanna Skrzypczak 5
51.Nina Skuzabrak1
52.Zuzanna SmykajZuzik3
53.Klara Steike 3
54.Mateusz StępieńStępel0
55.Weronika StępieńWera0
56.Marcel Stępniewski-2
57.Igor Stępski-4
58.Miłosz Stochniałmiłek1
59.Zuzanna SzczecińskaZuzia0
60.Ida VavonWazon2
61.Kacper WaleńskiWaluś2
62.Paweł Wolnynie ma0
63.Adam Wróbel-0
64.Aleksandra Zdybek-3
65.Anna Żelazna-2

 

Lista rezerwowa uczestników:

L.p.Imię i NazwiskoPseudonimStażPrzyjazdWyjazd
1.Nicolas MilewskiNicopierwszy raz2017-07-022017-07-16
2.Aleksandra ŻyłkaŻyła12017-07-022017-07-08
3.Maria LaskusMaryś72017-07-022017-07-06
4.Bartosz MorkowskiGILBERT12017-07-022017-07-16
5.mikołaj blewonskimiki02017-07-022017-07-16
6.milan blewońskimili02017-07-022017-07-16
7.Julia Dumin-02017-07-022017-07-08
8.Ewa WasiakPieczarka52017-07-092017-07-21
9.Inga Perzanowska-02017-07-092017-07-21
10.Zuzanna Jęchorek-62017-07-092017-07-21

Pomagają nam