KorWigilia 2015

10003466_990313737661499_7349187042013576284_n

Kochani,

Został miesiąc, zatem najwyższa pora pomyśleć o Korwigilii. Dla wielu z nas to jedyna okazja, by spotkać się w tak dużym gronie poza Korczakowem.

W tym roku Korwigilia odbędzie się w sobotę 12 grudnia o godzinie 16.00 w Zespole Szkół Elektronicznych i Samochodowych w Zielonej Górze (godzina może jeszcze ulec zmianie). Będzie możliwy nocleg w szkole dla uczniów gimnazjum i liceum.

Koszt Wigilii wynosi 35zł + coś od siebie*. Na listę zostaną wpisane osoby, które zgłoszą się mejlowo ([email protected]) i dokonają wpłaty na konto (numer konta zostanie wysłany w odpowiedzi na zgłoszenia mejlowe). Lista osób zapisanych zostanie zamieszczona na facebooku.

Pieniądze należy wpłacić najpóźniej do 1 grudnia.

 

ZGŁOSZENIA NA KORWIGILIĘ prosimy wysyłać NA PONIŻSZY ADRES E-MAIL

[email protected]

W tytule wiadomości wpisz KORWIGILIA IMIĘ NAZWISKO

(Przykład: KORWIGILIA JAN KOWALSKI)

A w treści wiadomości KONIECZNIE napisz, czy chcesz nocować!

Pierwszeństwo w nocowaniu mają osoby spoza Zielonej Góry. Uczestnicy niepełnoletni będą proszeni o “Zgodę rodziców” (zgoda rodziców dostępna tu ).

Wszelkie pytania i prośby można zgłaszać na wigilijnego maila lub do dh Avy. Pozdrawiamy serdecznie i czekamy na Was!

 

* tak jak w zeszłym roku każdy przynosi coś od siebie. Sprawdziło się to wspaniale, było pysznie i domowo. Do wyboru jest sałatka, ciasto, owoce lub ciastka, soki. Osoby, które nic nie zadeklarują lub będzie im to obojętne, dostaną “coś z przydziału”. Proszę pisać w tej sprawie do Avady.

UWAGA

Zapisanie się na tzw. wydarzeniu na facebook’u nie będzie uznawane jako ostateczne zapisanie się na Korwigilię.

 

Zgoda na nocleg – pobierz

 

Pomagają nam