Dokumenty uczestnika – Korczakowo 2023


Szanowni Państwo, dokumenty opublikujemy wiosną 2023 (pradwopodobnie w maju).


W pierwszej kolejności prosimy zapoznać się z REGULAMINEM SANITARNYM  oraz warunkami uczestnictwa w Korczakowie <klik>. Przypominamy, że przywożąc dziecko potwierdzają Państwo i podpisują znajomość regulaminów oraz warunków uczestnictwa na obozie. 🙂

Następnie prosimy o rzetelne wypełnienie DWÓCH dokumentów (karta + załącznik) zwracając uwagę na numer turnusu. Dla Państwa wygody zamieszczamy kartę kwalifikacyjną w dwóch formatach do wyboru: PDF oraz do edycji.

 

TURNUS I starszyTURNUS II młodszy
1. Karta kwalifikacyjnawiosną wiosną
2. Załącznik do kartywiosnąwiosną

Wydrukowane i wypełnione DWA dokumenty: Kartę MEN uczestnika obozu oraz załącznik do karty NALEŻY PRZYWIEŹĆ do Korczakowa w dniu rozpoczęcia turnusu i oddać na recepcji podczas rejestracji uczestnika. 

Prosimy nie wysyłać dokumentów pocztą.

 

Prosimy o dokładne zapoznanie się z wytycznymi  GIS, MZ i MEN<klik> dot. wypoczynku (obowiązujące z roku 2021 – nadal nie ma aktualizacji) oraz z Aneksem do Instrukcji dla obozów,

a także z  naszymi wewnętrznymi regulaminami pod tym linkiem oraz z odpowiedziami na “Najczęściej zadawane pytania“.


W przypadku, gdy Państwa dziecko będzie odbierane z obozu przez osobę inną niż prawny opiekun, prosimy o wypełnienie dokumentu UPOWAŻNIENIA DO ODBIORU i oddanie go osobiście na obozie przy rejestracji uczestnika.

Dla chętnych załączamy WYKAZ-EKWIPUNKU, który może pomóc podczas pakowania oraz śpiewnik.

W razie jakichkolwiek niejasności lub pytań uprzejmie prosimy o kontakt mailowy na [email protected].


Pomagają nam