Dokumenty uczestnika – Korczakowo 2022


Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że zaktualizowane dokumenty pojawią się gdy tylko upoważnione instytucje opublikują najnowsze wytyczne.

Chwilowo można zapoznać się z REGULAMINEM SANITARNYM KORCZAKOWO 2021 <klik>  oraz WARUNKAMI UCZESTNICTWA 2021<kliknij>, które prawdopodobnie także będą w tym roku obowiązywały zarówno uczestników jak i częściowo opiekunów prawnych. Przypominamy, że przywożąc dziecko potwierdzają Państwo i podpisują znajomość regulaminów oraz warunków uczestnictwa na obozie w Korczakowie. 🙂

Następnie prosimy o rzetelne wypełnienie DWÓCH dokumentów (karta + załącznik) zwracając uwagę na numer turnusu. Dla Państwa wygody zamieszczamy kartę kwalifikacyjną w dwóch formatach do wyboru: PDF oraz do edycji w programie Word.
 

1. Karta kwalifikacyjnaWKRÓTCE WKRÓTCE
2. Załącznik do karty WKRÓTCE WKRÓTCE

Wydrukowane i wypełnione DWA dokumenty: Kartę MEN uczestnika obozu oraz załącznik do karty NALEŻY PRZYWIEŹĆ do Korczakowa w dniu rozpoczęcia turnusu i oddać na recepcji podczas rejestracji uczestnika.

 

Prosimy nie wysyłać dokumentów pocztą.

 

Prosimy o dokładne zapoznanie się z najnowszymi wytycznymi  GIS, MZ i MEN<klik> dot. wypoczynku oraz z Aneksem do Instrukcji dla obozów,

a także z  naszymi wewnętrznymi regulaminami pod tym linkiem oraz z odpowiedziami na “Najczęściej zadawane pytania“.


W przypadku, gdy Państwa dziecko będzie odbierane z obozu przez osobę inną niż prawny opiekun, prosimy o wypełnienie dokumentu UPOWAŻNIENIA DO ODBIORU i oddanie go osobiście na obozie przy rejestracji uczestnika.

Dla chętnych załączamy WYKAZ EKWIPUNKU, który może pomóc podczas pakowania oraz śpiewnik.

W razie jakichkolwiek niejasności lub pytań uprzejmie prosimy o kontakt mailowy na [email protected].


Pomagają nam