Turnus I – 15.07 – dzień 15

Wczoraj rano o godzinie 8.04 zaczęła się pobudka prowadzona przez druha Samolaka. Nie było zaprawy porannej z powodu Mszy Świętej o godzinie 10 w Świniarach, na którą część z nas chciała zdążyć. Śniadanie zaczęło się tuż po apelu. Po przyjściu z kościoła mieliśmy dużo czasu na kręcenie Fafików i przygotowania do FPN-u. Na obiad zjedliśmy rosół, kaszę z gulaszem i kompot. O 15.30 rozpoczął się mecz Uczestnicy kontra Reszta Świata, który zakończył się wynikiem 9:4 dla Uczestników. O 17 rozpoczął się mecz finałowy Mistrzostw Świata w Rosji, w którym zmierzyły się Francja i Chorwacja. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:2 dla Francji. Po kolacji był tradycyjnie czas wolny. O 21.30 zaczął się koncert Wojciecha Waglewskiego i Mateusza Pospieszalskiego. Na koniec chętni mogli uzyskać autografy artystów. Pozostali poszli na ciszę nocną.

Zastęp 6

RECENZJE KONCERTU – ZASTĘP 6

Koncert był bardzo ekscytujący. Słuchałem go do samego końca. Nie znałem tych piosenek, bo nie interesuje się akurat tą muzyką, ale uważam, że repertuar był bardzo dobrze dobrany. Ogólnie było super!
Adam

Koncert niestety mi się nie podobał. Według mnie panowie nie umieli zacząć ani skończyć piosenki. Na początku udawałem, że się dobrze bawię, ale później tylko siedziałem i się nudziłem. Wydawało mi się, że koncert był przeciągany.
Marcel

Moim zdaniem koncert był dobry. Może jak dla mnie nie najlepszy na świecie, ale dobry. Podobał mi się styl grania obu panów. Koncert był długi, a gdyby był jeszcze dłuższy, to pewnie w końcu bym zasnął, bo końcowe melodie mnie nudziły. Ale ostatecznie było fajnie i zdobyłem autografy obu artystów.
Miłosz

Koncert dla mnie był fajny, podobał mi się, choć końcówki utworów trochę przynudzały. Wolałbym, aby końcówki utworów były mniej nudne.
Eryk

Nie mam zdania na temat koncertu, bo nie znam się na tym.
Dawid