KorWigilia 2018

10003466_990313737661499_7349187042013576284_n

Na kilka godzin Zielona Góra stanie się miastem nas wszystkich, a „Elektron” będzie naszą szkołą. 15 grudnia w sobotę, tydzień przed „normalną” Wigilią, Korczakowcy z całego kraju zjadą się do Zespołu  Szkół Elektronicznych i Samochodowych, żeby wspólnie spędzić ten jeden magiczny wieczór –  Korwigilię. Będzie tradycyjnie – opłatek, rozmowy, koncert – i inaczej – tego jeszcze nie zdradzimy. Zapraszamy wszystkich chętnych!


Szczegóły:
1. Czas i miejsce: ZSEiS w Zielonej Górze, 15 grudnia, godzina 17:00.
2. Zgłaszać się należy mejlowo na adres [email protected] (w tytule wpisując „KORWIGILIA+imię i nazwisko”).
3. Koszt uczestnictwa wynosi 35 zł plus coś od siebie (szczegóły poniżej).
4. Wpłatę prosimy przelać na konto, do którego dane podamy w wiadomości zwrotnej na otrzymanego o Was maila. 
5. Na wpłaty czekamy do 7 grudnia (musimy wiedzieć, ile nas będzie, żeby zamówić rybkę i pierożki).
6. Dla uczniów od klasy 7 SP, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych będzie możliwość noclegu (osoby niepełnoletnie potrzebują pisemnej zgody rodziców – klik).
7. Jeśli chcesz nocować, NAPISZ TO WYRAŹNIE W MEJLU.
8. Wszelkie pytania i prośby adresujcie na [email protected] lub do dh. Avady.

„Coś od siebie”
W ostatnich latach sprawdził się system, w którym każdy z uczestników Korwigilii przynosi coś od siebie. Dzięki temu jest przepysznie i jak w domu. Do wyboru jest sałatka, ciasto, owoce lub ciastka, soki ALE proszę pisać w tej sprawie do dh. Gosi (ewentualnie na maila [email protected]), która zaproponuje Wam co możecie przynieść. Druhna weźmie pod uwagę Wasze miejsce zamieszkania, możliwości i inne czynniki. Prosimy nie pisać w mailu deklaracji, że przyniesiecie pierniki – to tak nie działa, decyzje podejmujemy wspólnie. 🙂 Zachęcamy, aby zgłaszać się do sałatek i ciast.

Przykładowy mejl:
tytuł:
KORWIGILIA Adam Adamiak

treść:
Drodzy Korczakowcy!
Zgłaszam swoje uczestnictwo w tegorocznej Korwigilii. Chcę nocować w szkole. W sprawie „czegoś od siebie” już skontaktowałem się z druhą Gosią.
Pieniądze przeleję na podane konto jeszcze dzisiaj. 🙂
Pozdrawiam,
Adam