Korwigilia 2017

  Drodzy Korczakowcy!

Za oknem coraz zimniej, więc pora pomyśleć o Korwigilii. Dla wielu z nas to jedyna okazja, by spotkać się w tak dużym gronie poza Korczakowem.
Korwigilia odbędzie się w sobotę 16 grudnia o godzinie 17.00 w ZSEiS w Zielonej Górze (godzina może jeszcze ulec zmianie).
Koszt Wigilii wynosi 35zł + coś od siebie*. 

Na listę uczestników zostaną wpisane osoby, które ZGŁOSZĄ SIĘ MAILOWO ([email protected]) i dokonają wpłaty na konto (numer konta zostanie wysłany w odpowiedzi na zgłoszenia mejlowe). Pieniądze należy wpłacić najpóźniej do 6 grudnia.

Jest możliwy nocleg w szkole dla uczniów klas 7 SP, gimnazjum i liceum. 
W treści wiadomości KONIECZNIE napisz, czy chcesz nocować! 
Pierwszeństwo w nocowaniu mają osoby spoza Zielonej Góry. Uczestnicy niepełnoletni będą proszeni o “Zgodę rodziców” >>Zgoda wigilia<<

ZGŁOSZENIA NA KORWIGILIĘ prosimy wysyłać NA PONIŻSZY ADRES E-MAIL:
[email protected]
W tytule wiadomości wpisz: KORWIGILIA Imię Nazwisko 
(Przykład: KORWIGILIA Jan Kowalski)

Wszelkie pytania i prośby można zgłaszać na wigilijnego maila lub do dh Avy. Pozdrawiamy serdecznie i czekamy na Was!
* tak jak w zeszłym roku każdy przynosi coś od siebie. Sprawdziło się to wspaniale, było pysznie i domowo. Do wyboru jest sałatka, ciasto, owoce lub ciastka, soki. Osoby, które nic nie zadeklarują lub będzie im to obojętne, dostaną “coś z przydziału”. Proszę pisać w tej sprawie do dh. Gosi Onyszkiewicz.

UWAGA
Wzięcie udziału na tzw. wydarzeniu na facebook’u pozwoili Twoim znajomym sprawdzić czy idziesz, ale nie będzie uznawane jako ostateczne zapisanie się na Korwigilię.